Razendsnel en uiterst stevig te bevestigen
Eindelijk zijn de tijden van lompe dakkoffers definitief voorbij. Deze Thule Touring 200 M bijvoorbeeld biedt een gigantische bak extra opbergruimte en is daarnaast ook nog eens prachtig, gestroomlijnd vormgegeven. Bovendien is er in deze Thule plek voor ski's, wel voor de ski's van de kinderen of zeer korte twintips: de maximale lengte van ski's is namelijk 155 centimeter. Wel moet er een ski-adapter aan de Thule Touring M worden toegevoegd. Deze adapter (694-8) kunt u trouwens hier vinden.
Vele handige eigenschappen
De fraai vormgegeven Thule Touring 200 beschikt over vele eigenschappen die het gebruiksgemak vergroten. Zo kan de dakkoffer aan twee kanten worden opengemaakt. Vooral erg handig als de auto net iets te dicht op een andere auto geparkeerd staat. Bij het openen wordt u geholpen door een veersysteem. Deze neemt het grootste deel van het tillen voor zijn rekening.
Stevige bevestiging in een handomdraai
Het bevestigen van de Thule Touring 200 M vindt plaats met behulp van het Thule FastClick-systeem. Deze bestaat uit een knop onderin de dakkoffer en een klem die de dakdrager vastgrijpt. Door aan de knop te draaien grijpt de klauw zich steeds steviger vast rond de dakdrager. Bij het laatste stukje draaien schiet de knop vast. Zo weet u zeker dat het FastClick-systeem goed vastzit. De Thule Touring past op de volgende dakdragers:
- Thule Wingbars
- Thule SlideBars (let op: adapter vereist: T-Track-adapter 697-4)
- Aerostangen
- Vierkante stangen